Pe pagina de Twitter Twilight apare informaţia că trailer-ul pentru "Eclipsa" va apărea înainte de lansarea filmului "Remember Me" al lui Robert Pattinson.

Acest lucru se va întâmpla, mai exact, pe 12 martie.

La ora actuală, Kristen Stewart îşi promovează filmul "The Yellow Handkerchief", care va apărea la cinematografele din SUA săptămâna viitoare.

Liga 1 – Pandurii Targu Jiu – Astra Ploiesti 0-2

Formaţia Astra Ploieşti a obţinut, duminică, prima victorie în deplasare din acest sezon, după ce s-a impus, cu scorul de 2-0 (0-0), în faţa echipei Pandurii Târgu Jiu, într-o partidă contând pentru etapa a XVIII-a, prima a returului Ligii I.
Golurile au fost marcate de Silva Diego, în minutul 68, şi Paulinho, în minutul 80.